پاره سوم- عسل خامنه و خربزه گرمسار

بسمه‌تعالی

و شما آقای احمدی‌نژاد

بدان که اگر با فرض اشتباه محکوم کردن تمامی مخالفین و معترضین هم به قضیه نگاه کنیم، آن لشکر کشی بی‌موقع شما در سالروز تولد حضرت زهرا در میدان ولیعصر را نمی‌توان توجیه کرد. نه بحث نتایج انتخابات از طرف شورای نگهبان تایید شده بود و نه حکم شما از سوی رهبر امضا شده بود که شما به عنوان برنده و با شال سبز بر گردن همان کاری را کردی که محکومش می‌کردی.

کار شما بیشتر  جواب دادن برای خنک کردن دل خودت بود نه جشن ساده پیروزی. بدت نمی‌آمد از گروه طرفدارانت سان ببینی تا در این نمایش قدرت خودی نشان دهی و این فرق داشت از اعتراض مخالفین که دنبال حقی بودند که بنده معتقدم اینگونه که داد و فریاد می‌کنند تضییع نشده و بیشتر از روی هیجان و بعضا از روی بغض است.

شما چندان گلی هم به سر مملکت نزدی که طلب کار هم شده‌ای. کارهای خوب شما هم اغلب زیر سایه حرکات غیرمعقولانه‌ای که انجام‌ می‌دهید از نظر پنهان می‌ماند.

آقای احمدی نژاد شما بدان اشتباهات مکررت آنقدر از اعمال نیکت بزرگتر و بیشتر بوده که این نظر منفی (اگر بدانی باید گفت این نفرت) عمومی از دولت شما ما حصل اعمال خودتان بوده و البته دردناک است که بگویم حق همین است.

به برخی نکات مثبت جنابعالی اشاره می‌کنم :

- توجه بیشتر به جایی غیر از پایتخت

- طرح سهمیه بندی سوخت که طبق برنامه باید در دولت آقای خاتمی انجام می شد

- توجه ویژه به تشکیل پایگاه‌های اطلاعاتی که می‌دانم زیر نظر مستقیم شخص شما امورش پیش می‌رود(جهت آگاهی خوانندگان عزیز عرض می‌کنم در صورت اجرای درست طرح، زمینه تشکیل دولت الکترونیک به معنی واقعی کلمه ایجاد خواهد شد. این زیر ساخت باید از بیش از 30 سال پیش ایجاد می‌شد)

اما لطفا به شاهکارهایت نگاه کن:

- رشد چند صد درصدی قیمت مسکن. چیزی نمی ‌گویم جز اشاره‌ای کوچک به آمارهای مرکز آمار که بسیار مورد توجه جنابعالی است

- بردن آبروی افرادی که سالها برای مملکت کار کرده بودند و بر حسب اتفاق و ناگهان هفته آخر انتخابات آدمهای بدی شده بودند چون از رقیب شما حمایت می‌کردند. در مورد بسیاری از این افراد شخص شما مبالغات فراوان داشتید اما بنا به دلیل ذکر شده ورقها همه برگشت.

- ایجاد فضای میلیتاری و نظامی‌گری در جامعه نظیر برخورد خشن با اوباشی که در روزهای اعتراض سفاکانه‌ترین وقایع را بین نیروی انتظامی و مردم موجب شدند تا انتقام آن برخورد را بگیرند. نظیر اتفاقات سلسبیل . در بسیاری از اعتراضات که به خشونت کشیده شد عامل اصلی درگیری‌ها قمه به‌دست‌هایی بودند که با چپاول مغازه‌ها و بانکها و برخورد فیزیکی با نیروی مقاومت و نیروی انتظامی و قرار گرفتن در دل معترضین،زمینه برخورد  آنها را با مردم فراهم آوردند.

- دشمن دانستن هر آنکس که به نحوی در پایگاه رقبای شما سکنا گزیده‌اند.

- تحریک گاه و بیگاه رقبا با گفتن برخی حرفها نظیر هاله نور و امثال هم.

- عدم توانایی در مهار تورم به گواه آماری که به اشتباه توسط بانک مرکزی(عامل موثر در تغییرات نرخ تورم) اعلام می‌شود.

- جابجایی بیش از حد در کابینه و تغییرات متعدد در چارتهای سازمانی نظیر حذف سازمان برنامه

- عدم دقت به نقدها و فضای عمومی جامعه و دروغ دانستن تحلیل منتقدین و آمارهایی که به مذاق شما خوش نمی‌آید.

- رفتار زننده در مناظرات تلویزیونی و ارائه آمارهای درست با تفسیر نادرست

- استفاده از همه امکانات در انتخابات

و ...

بنده و همه اقشار این ملت موظف به انجام وظایف خود بوده و لازم است شما را به حکم مراجع قانونی و رای ملت رئیس جمهور بدانیم. فقط امیدوار بودم طوری رفتار می‌کردید که ضمن انجام وظایف، به شما افتخار هم می‌کردیم. جای بسی تاسف است که نه تنها چنین احساسی در بنده و بسیاری دیگر ایجاد نکرده‌اید، بلکه اوضاع در حال حاضر به نحوی است که انگار کشور در حال تحمل شما و البته عده‌ای دیگر است که به ریا نقش مناجیان را بازی ‌می‌کنند.

   + چوپان - ٩:۱٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/٢٦