فرزند ثقیفه - همسر مذکر من

به نام خدا

این مطلب دو قسمت داره، که بهتره اول قسمت آخر رو ببینین بعد قسمت اول رو.

قسمت اول - فرزند ثقیفه

اول تبریک میگم شاهکار وزارت اطلاعات ایران رو در دستگیری غافلگیرانه فرزند ثقیفه، جناب آقای عبدالمالک ریگی ملعون.

دوم این که خیلی جالبه که جنایت‌های این بدتر از حیوان به همه ثابت شده اما بعد از انتشار خبر بازداشتش، عده‌ای فضل می‌پراکنند که:

- هنر کردن

- اگه راست میگن بن لادن رو بگیرن

- اینم از خودشون بوده!!!!!؟؟؟؟؟

- اینو نبین، معلوم نیست خودشون توی کشورهای دیگه چیکار کردن؟؟؟!!! (خب اگه معلوم نیست چیکار کردن، پس کاری نکردن، شما چرا از اون طرف میفتی و تهمت میزنی)

- حالا انگار کیو گرفتن

- این عکسا که مال تابستونه؟؟؟!!! (من بعد عکسها رو توی هر فصلی که شما بفرمایید میگیریم)

- کی گفته این بابا عامل امریکا و غربیاست. شما هم عادت کردین همش به ناف اینا ببندین. (ببخشید، نمیدونستیم شما وکیل اونایی، من بعد روی قبر پدرتون مینویسیم متولد لندن، تل آویو، لس آنجلس و ... که توی اصالتتون شک نباشه)

- و هزاران افاضات فائقه دیگر که جماعت نیمه خالی لیوان بین این مملکت می‌بینند و هیچ تک سلولی دیگری نه. خدا همه نابیناها و منفی بافها رو هدایت کنه، اگه هم نشدن، صادر کنه یه جای دیگه غیر از ایران.

جالب تر اینکه حضرات حامی حقوق بشر، دوستان voa ای ما، عزیزان دل این مملکت در ذیل نام قصابی با این حد از توحش نوشته اند: رهبر جنبش مقاومت مردمی ایران !!

قسمت دوم: همسر مذکر من

مدت 29 سال ناقابل بنده مرد بوده‌ام. البته از نظر جنسی و نه مرامی. حتی آنقدر مرد بودم که یکسال و نیم پیش با خانمی ازدواج کردم. تا اینکه چند ماه پیش اقدام کردم برای سهام عدالت. چشمتان روز بد نبیند. بعد از این همه زندگی با آبرو امروز وقتی سهام بنده به دستم رسید فهمیدم زنم مردی است به اسم مهدی ... . توجه کنید:

 

البته خدا را شکر کردم که در این تقسیم عادلانه لااقل همین یک مرد هم پیدا شده که به عقدم در آید و سرم بیکلاه نماند. اما متاسفانه تاریخ تولد همین مرد هم سال 1458 یعنی 70 سال دیگر است. حالا شما قضاوت کنید که من با همسر مذکری که هنوز بدنیا نیامده چطور اموراتم را بگذرانم. چطور سربلند کنم پیش در و همسایه؟ از فرداست که بگویند:

-  مرتیکه خجالت نمیکشه رفته شوهر بدنیا نیومده گرفته؟  

- مردم مردای قدیم. لااقل وقتی شوهر میکردن هم سن و سال خودشون بوده حالا یه چند سالی این‌ ور اون ور. یارو رفته شوهر 99 سال جون تر از خودش گرفته.

- شنیدی؟ چیو؟ فلانی رو که میشناسی توقطعه ... دفنه؟ خب خب؟ رفته شوهر کرده؟ وا خدا مرگم بده.

و ...

انصافا خودم شرمنده شدم. واقعا ما ایرانیها کی قراره دست از اینجور کار کردن برداریم. آخه هر کرگردنی می‌تونه این اشتباهاتو بفهمه. جالب اینه که مشخصات دیگه همسرم درسته الا این دو مورد. ای بشکنه اون انگشت‌هایی که غفلت کردن تا منو بی عفت کنن. الهی به عقد یه مرد بدنیا نیومده در بیایی تایپیست بی دقت.

   + چوپان - ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۱٢/٥