به نام خدا

- با اینکه خیلی از بازیهای جام جهانی را پای تلویزیون بوده ام اما شاید باور نکنید چند دقیقه بیشتر از این بازیها را ندیده ام. از بس با جناب آقای نوستالوژی مثلا بازیها را تحلیل میکردیم و خدا میداند یک درصد آن متایپات(از ریشه تایپ) هم در مورد فوتبال نبود. اگر چه نقش صمد بسیار پررنگ بود ولی خب همه فوتبال که در صمد خلاصه نمی شود.

- به این فکر افتاده ام که باز هم بروم سمت کتاب. کسی اگر کتاب جذابی می شناسد ممنون خواهم شد اگر معرفی کند و کمی از موضوعش برایم بگوید. کتاب مناسب این روزها هم به پیشنهاد من: نشان بی نشانها.

- این روزها هرچه آرزو می کنم فرصتی پیش بیاید برای مسافرت و رفتن به مکانی ییلاقی و خنک، برعکس انگار ییلاق تمایل پیدا می کند به آمدن سمت من. شکر خدا خدا هوای نیمه ابری و خنک تر شده تهران عامل مهمی بوده در ذخیره پول و مرخصی. ولی دلم عجیب لک زده برای جایی مثل ییلاقات شیخ موسی بابل. یا درازنوی کردکوی. همین کردانم بد نیست.

- بعضی از تبلیغات را باید دید. بعضیها را هم بهتر است وقتی دید که از جان سیر شده ایم. تبلیغ مرسی را توصیه می کنم. تبلیغ بیمکث را نه.  تبلیغ شیرین نوین که جزو شکنجه هاست.

/ 2 نظر / 28 بازدید
آقای نوستالژی

در مورد کتاب بنده سه تفنگدار آلکساندر دوما که در ده جلد نوشته شده رو پیشنهاد میکنم. چون تا آخر عمر وقتت رو میگیره و دیگه نمیتونی دنبال کتاب دیگه ای بری! ولی وجدانا اگر تونستی در زمان حیات تمومش کنی خلاصه شو واسه ما هم تعریف کن. در مورد ییلاق بنده جنوب فرانسه رو پیشنهاد میکنم. کلید ویلای مشترک من و جناب سارکوزی هم هروقت اراده کنی در اختیارته! در مورد تبلیغ هم بنده تبلیغ ایزی لایف رو پیشنهاد میکنم. چون حالا دیگهبیشتر از پوشک مرسی به کار من و شما میاد!

harm&marj

سرزندگی ما به این دلیله که از هر موقعیتی برای شاد بودن و سرگرم شدن استفاده میکنیم. بدبختانه من اینشکلی با دوستام در تماس نیستم ولی اگه باشم حتما مثل تو سعی میکنم بهترین ساعتها رو با اونا داشته باشم. گوربابای آدمای منفی باف و سخت گیر و تعارفی.