شکایت

به نام خدا

خارج از روال معمول پستها خواستم چند سطری بنویسم که بعضی دوستان دچار ملاطفت بیشتری شوند انشاءالله.

1- کاش دوستان, نویسنده این وبلاگ را هم مونث می پنداشتند تا وقتی با هزار مصیبت دامن گیر روزانه، عزمی جزم می کنیم و سری می زنیم به وبگاهشان و پیامی چیزی می نویسیم, جواب ما را هم می دادند. همانگونه که جواب جماعت اناث را می دهند. مرد و مردانه این نگرشهای سطحی بهتر نیست کمی تغییر کند؟

2- اصل و اساس نوشتن و هنر بر دیدگاه است. پس ضمن تشکر بی نهایت از همه دوستان که محنت نوشتن پیام را بر خود هموار می دارند, خواهش این کهتر, درج عقاید برخواسته از خوانش نوشته هاست. و باز هم تشکر از حضورتان.

3- نوشتن دیدگاههای الحادی و ضد منافع ملی از نظر این جانب گناهی است بزرگ. پس دوست من اصرار مکن بر بی بی سی بازی-این مربوط بود به یکی دو نفر مگس معرکه-.

4- رحمت خدای و رسولش بر آنکه حلقه دوستان را مرتبط تر دارد. در داد و ستد پیوندهای وبگاهی بخل مورزید که این در نزد من بسی بدتر است از کامنت نگذاشتن عناصر ذکور در این دخمه. فعلا رحمت بی پایانِ نخست بر صاحب وبگاه النو.

همین.

/ 9 نظر / 35 بازدید
شکلات

از آنجا که مطالب وبلاگ را مدتی ست دنبال می کنم و در راستای پاسخگویی به شکایتتان وبلاگتان را لینک کردم :) شاد و شیرین وشکلاتی باشید.

خرچنگ

خداییش انصافا من کی: 1- واسه شما پیام نزاشتم 2- مصالح نظام و شئونات رو زیر پا گذاشتم 3- لینکت نکردم؟ چون وبلاگ ندارم پس حرفی نیست.

نازبانو

از اینکه مینویسید ممنون، به نظرم بر خلاف عادت مالوف رفتار کردن بهترین شیوه برای رهایی از روزمره گی هاست[گل]

نازبانو

... که در طریقت ما کافریست رنجیدن[گل]

نازبانو

این نتیجه ی تمام زنگیم تا الانه سر "پیکان منت" به طرف هر کسی که باشه خطرناکه چون باعث زخمی شدن خود یا دوستانتون میشه که خدا رو شکر اونقدر متوجه هستید که نیازی به توضیح نیست . طرف اگر دشمن هم که باشه فقط زخمی خواهد شد و نه هلاک که اینم به نظرم کار عاقلانه ای نیست. چون همیشه گفتن که مار رو از سرش هلاک کنید نه از دمش.

بنفش

و من هم مانند شکلات ندای شما رو لبیک گفته و لینک می کنم. چه صنع ادبی شد: لبیک و لینک! و ایضاً منتظرم.

پری

به شکایت رسیدم! چه بد ! نظر رو که اول بخونمتون بعد میدم ! اگرم مطلباتونو دوست داشتم لینکتونم میکنیم! مؤیدم که باشید!

دانشمنگ

سلام. این کامنت محض اینه که این تبعیض نژادی برطرف شه[نیشخند]