بدو بدو لاکچریه

به نام خدا

- وقتی به خودم نگاه می کنم، انگار تبدیل شده ام به مردی دو پهلو. گاهی اصولی را با چنان ظرافتی پیش می برم که بیشتر شبیه وسواس است و گاهی ساده و بی اهمیت از کنار اصولی بزرگ می گذرم. خیلی اوقات شده که دوستانم در نوع اعتقادم شک می کنند. معتقد است یا لاقید؟!!! این البته ایراد بزرگی ست. ولی در من هست. دست به توجیه هم نمی شوم. چیزی که نباید را انجام داده ام و باید معترف باشم به اشتباهم. نه قدیسم و نه تسبیح آب می کشم. هر کس لااقل کمی سر توی این وبلاگ کند می فهمد چه تیپ آدمی هستم.

- جمعه سفری داشتم به گرگان. قبل تر ها همیشه می گفتم با این سابقه و تجربه ای که توی بازار و مارکت پیدا کرده ام خیلی راحت می توانم در ایجاد بیزینس های لاکچری- لوکس- خصوصا توی شهرستانها تکانی ایجاد کنم. و همیشه گرگان یکی از پایلوتهای ذهنی ام بوده. شنبه که رفتم گشتی توی خیابان ناهار خوران زدم، نه تنها ناامید شدم، بلکه معترفم چند مورد حتی در نیاوران و الهیه و شهرک غرب هم نظیر نداشتند. مثل پروتئینی اسدی، یا یک گل فروشی عظیم که از دور هم داد می زد گور بابای زعیم و مزرعه طلایی و ... . 

- دنیای عجیبی ست. همین یک وجب خاک ما خودش هزار داستان دارد و هزار جور فکر و منطق. وقتی کنار خانواده ... که دختر بزرگشان خیلی راحت دست دوست پسرش را می گیرد و جلوی همه با هم به اتاق خصوصی می روند، خانواده ای هم هست که حتی شبکه های تلویزیونی جمهوری اسلامی را هم تحریم کرده اند یا خانواده ... که پدر خانواده خیلی راحت از صیغه هایش جلوی همسر!!! فرزندانش می گوید و آن یکی که پسرش را در راه بلوغ و آموزش های جنسی هدایت می کند و به زنش می سپرد که: بذار دختره بره تو شهر گرگ بار بیاد و .... در عوض آن یکی خانواده مدتهاست در انتظار اعزام به سوریه و کربلا برای دفاع از حرم ائمه ثبت نام کرده اند و دست به دعا هستند. تازه می فهمم که دنیا عجیب تر از آن است که فکر می کردم.

- فکر می کردم گروه قدرتمندی هستیم. وقتی با پشت پرده بانک ... آشنا شدم و پیشنهاد دادند در ازای بازاریابی املاک مزایده ای شان کمک کنم و پورسانتها را دیدم، تازه فهمیدم در واقع توی بازار مشغول گدایی هستیم. فلان ملک تو فلان جا ده میلیارده، ما دوستای شما رو برنده می کنیم، ده درصد پورسانت من و شما. یعنی شما 5 درصد، منم 5 درصد. یعنی .... بعد میگن دولت فلانی رانتی بوده.

- پیشنهاد می کنم بجای کرکر خنده و پیامهای +18، یکی دو تا پیام هم بذارید که من بتونم اینجا علنی کنم. ثواب داره.   

- حتمن حتمن I'M CALLIN U  رو از اوتلندیش گوش کنید. این هزار بار. 

/ 3 نظر / 39 بازدید
پری

و اما گرگان : )پيتزا صوفي يكي از بهترين هاي شهر گرگان هست. پيتزا رست بيف و ديس مخصوص صوفي و قارچ سوخاري و سيب زميني سرخ شده اش رو تست كرديم كه عالي بود. نكته مهم اينكه همين حجم عذا رو توي تهران بايد ٢ برابر پول داد کلی خاطره دارم اما خوشمزه ترینش همین بود و پیشنهاد اخری ات بروی چشم ودرکل ایران است دیگر

پری

و اما گرگان : )پيتزا صوفي يكي از بهترين هاي شهر گرگان هست. پيتزا رست بيف و ديس مخصوص صوفي و قارچ سوخاري و سيب زميني سرخ شده اش رو تست كرديم كه عالي بود. نكته مهم اينكه همين حجم عذا رو توي تهران بايد ٢ برابر پول داد کلی خاطره دارم اما خوشمزه ترینش همین بود و پیشنهاد اخری ات بروی چشم ودرکل ایران است دیگر

آویشن

نه فقط تو گرگان تو بیشتر شهرای شمالی میتونین همچنین نمونه هایی رو پیدا کنید به آسونی. در اینکه کلا اوضاع اقتصادی و دستهای پشت پرده تو اقتصاد ما موج مکزیکی میزنه شکی نیس و همه میدونن :دی آیم کالینگ یو اقعا آهنگ خوبیه.یادش بخیر یه دورانی زنگ موبایلم بود.