به نام خداوند مهربان

صبح امروز که نت گوشی را وصل کردم، تصویر جسد کودک سه ساله سوری اولین تصویری بود که دیدم. حتی نتوانستم خودم را توی تاکسی کنترل کنم. 

همیشه وقتی گرفتار می شویم و دادمان به شکوه و شکایت بلند است، خدا تصویری نشانت می دهد که بدانی هنوز جای خوبی ایستاده ای و ازین بدتر و ویرانگرتر هم هست.

خدایا، تورا بابت تمام نعمتهای ناشناخته ات شاکرم. و بابت تمام شکوه های ناعادلانه ام شاکرم. و بابت دردهایی که از من دریغ کردی. و بابت تلنگرهای بجایت. 

از تو می خواهم داد این جنایت بزرگ را بستانی. خدایا، صبر مردم به لب رسیده،طاقتها طاق و فریادها به آسمان بلند شده. آیا زمان تحقق وعده ات فرا نرسیده؟ 

یا منتقمی العالم

/ 9 نظر / 41 بازدید
موج

خیلی دردناک بود تصویر تکان دهنده ای بود افراد بی دفاع قربانی قدرت طلبی دولت ها میشوند . شما هم که درس های خوبی گرفتی خوبه

متشکرم.

بنفش

امیدوارم یه روزی بیاد که آدما مث حیوونای درنده به جون هم نیفتن

سین

از دور دیدن و شنیدن این چیزا خیلی خیلی اسونه و درک شدت موضوع نا ممکن

عسل

گاهی آدم از ناتوانی خودش تو حل بعضی چیزا، واقعا متاسف میشه. اتفاق های مختلفی تو دنیای آدم ها باعث این حالت میشه که جنگ و کشتن افرادی که هیچ نقشی توش نداشتن، یکی از اوناست. اسید پاشی، تجاوز به زن ها و بدتر از اون بچه ها، حتی سگ کشی و گربه کشی...آدم رو از آدم بودن خودش شرمنده میکنه...هنوز جای شکر داره سوزی که ته دل آدم میشینه و بغضی که تو گلوت گیر میکنه. میترسم ار روزی که اینها رو هم نداشته باشیم

تارا

از بدو پیدایش بشریت این ظلم و جنایت همیشه بوده :(( امید که روزهای روشن فرا برسه.

کلنگ همساده

واقعا جای شکر دارد. بسیار عکس زیبایی برای پس زمینه انتخاب کرده اید. خیلی زیباست. کجاست این مکان زیبا؟

آویشن

واقعا تصویر دردناکی بود.هر روز دارن کلی زن و مرد و بچه به خاطر این جنگها از بین میرن. امیدوارم روزی برسه همه دنبال زندگی آروم در کنار هم باشن نه اینکه واسه رسیدن به منافعشون جون بقیه آدمها رو بگیرن.