سیندرلاگ

به نام خدا

-از امروز صبح دائم این قطعه از کریس د برگ توی ذهنم تکرار می شود. 

Remember when, we'd always be together

And belive,

This love would never die

And eve sice then....

You look beautiful

You look wonderful

.

.

.

آن روزهای قشنگ 18 سالگی با آن ضبط کاستی آیوا و شور و شوق کلاس زبان و دانشگاه، یک آن مثل سطل آب روی سرم خالی می شود و رایحه ای از آن دوران قلقلکت می دهد. دوست داری توی میدان انقلاب کتابها را زیر و رو کنی و چیزی مکاشفه کنی که محسن برجی و سعید شیخ حسینی هنوز به آن دست نیافته باشند.

- امسال قرار بود یک تکان مالی اساسی بخودمان بدهیم. دست برقضا خوردیم به این بحران وحشتناک و بعد هم سی میلیونی که باید قبول کنیم به باد رفته. البته شد بیست میلیون. در اصل تکان سرجایش بوده ولی از آن ور.

- لذت خیلی از چیزهارا خودمان به هر دلیلی دریغ می کنیم و بعد ناله میکنیم که سنت و دین و جامعه نمی گذارند. نه بخدا. لااقل اگر کسی کمی جستجو کند متوجه این گره عظیم در بخش بزرگی از جامعه می شود که با شمردن توجیحات فوق سرپوشی بر این زجر دائم می گذارد.

- قرار شد با هادی حوالی 9 مهر برویم رشت. آن دوست رشتی که قرار بود متنبه شود سر جای خود. چنانچه عزیز رشتی دیگری هست که بخواهد یک عمر مهمان نوازی و غذاهای رنگارنگ آن خطه سر سبز میرزا کوچک خان را در این وبلاگ و در خاطراتمان زنده نگه دارد در اولین فرصت کامنت گذاری فرموده و آغوش باز ما را پذیرا باشد.

- علی رغم تبلیغات منفی عده ای در ایران، ماهی تیلاپیا از سطح بسیار پایین امگا 6 برخوردار بوده و در محیطی بسیار عالی و بدور از استرسهای شیمیایی پرورش پیدا می کند. که اگر ماهی مورد داری بود سالی 200 هزار تن مصرف آمریکای شمالی و وارداتش از چین نبود. نمی دانم این پدرسوختگی بی حد و حصر بازار ایران کی به انتها می رسد که مردم را با دادن اطلاعات غلط به دردسر می اندازند.

- پ.ن: تصمیم گرفتم به یکی از خوانندگان وبلاگ هدیه نفیسی اهدا کنم. به قید قرعه و به دلیل حسن مصاحبت. ببینم این برنده خوش شانس و سیندرلای وبلاگ ما کیه. 

-پ.ن: دفتر شعرمو پیدا کردم و این بیت رو دیدم: 

ز سوز هجر وی اش بساز به خون جگر

مگر به ضجه برون آید آفتاب،

                                       روز دگر

/ 8 نظر / 46 بازدید
آویشن

کریس دی برگ جزو خواننده های خیلی خوبیه که آدم حتی نخواد هم شعراش میاد تو ذهن و زمزمه میکنی. راجب سرپوش گذاشتن خواسته هامون به اسم اینکه تو جامعمون سنت و دین قبولش ندارن واقعا هم همینطوره و خیلی از ماها فقط به خاطر اینکه کاری خلاف عرف جامعه انجام نداده باشیم از چیزی که میخوایم میگذریم. مهرماه زمان خوبیه واسه اومدن به رشت چون دیگه هوا گرم نیست و راحت میتونین به گردشتون تو شهر برسین. بحران مالی هم امیدوارم زودتر حل شه و خبرشو همینجا اعلام کنید.

آویشن

تو کامنت قبلی ماجرای ماهی تیلاپیا رو یادم رفت بنویسم. اینجور شایعات دیگه تو ایران عادی شده،فقط جالبش اینجاست با وجود اینکه الان تقریبا همه مردم به اینترنت دسترسی دارن چرا هنوز بدون تحقیق راجب چیزی زود باورش میکنن.من که هنوز حیرونم

آویشن

چه عالی.منم طرفدار این آهنگ هستم به شدت. یادش بخیر دوران خوابگاه یه دوستی داشتم بدتر خودم عاشق کارای کریس دی برگ بود ، چه روزایی که با هم آهنگ گوش میکردیم و هم صدا میخوندیم.زمان چه زود میگذره. منظور من از تحقیق تو اینترنت ، سایتای علمی بود وگرنه خبرگذاری های ایران خیلی اوقات خودشون منبع اخبار کذب بودن و هستن.منظورم همه خبرگذاری ها نبود، یه تعداد معدودی هم هنوز وفادار به خواننده هستن و خبر حقیقی و منتشر میکنن. جدا بهشون گفتین ولی چاپ نکردن؟عجب.آخرش فکر کنم خودتون باید تو یه سایتی منتشرش کنین

آویشن

فکس نیوز؟؟؟واقعا تعجب کردم. پس لازم شد به یکی از دختر عمه هام که هم رشتشون صنایع غذایی هست و هم فعالن تو اینترنت و کلا آشنا هم زیاد داره بسپرم یه حرکتی انجام بده راجب این موضوع.

آویشن

اصن شکه شدم از خوندن همچین خبری.واقعا ممنون که گفتین

ام اسی خوشبخت

چرا تکان های مالی امسال برعکس عمل میکنند! بیکاری چند نفر از عزیزان و ... . ان شالله همه روزی حلال و وسیع و با عافیت و بی حساب داشته باشیم احتمالا در تولید ماهی تیلاپیا موفق نبوده اند والا به زور می ریختند توی حلقمان! اینجا یک سوال پیش می اید، سیندرلا می تواند آقا هم باشد؟

بنفش

امسال سال تکونای مالی اونوری بوده انگار برای همه ، خدا گره از کار همه باز کنه رشت جای موندن نیست باید سر بزنین بگذرین ازش ماهی تیلا پیلاام خیلی خوشمزس خوش به حال خودم که در مورد خوراکیا هر چی تبلیغ منفی میکنن برام مهم نیست

چوپان

من هدیه نفیس میخوام!! راستی تازگی هی دارم در مورد سیب پست میذارم!!! :)