پاره سوم- عسل خامنه و خربزه گرمسار

بسمه‌تعالی

و شما آقای احمدی‌نژاد

بدان که اگر با فرض اشتباه محکوم کردن تمامی مخالفین و معترضین هم به قضیه نگاه کنیم، آن لشکر کشی بی‌موقع شما در سالروز تولد حضرت زهرا در میدان ولیعصر را نمی‌توان توجیه کرد. نه بحث نتایج انتخابات از طرف شورای نگهبان تایید شده بود و نه حکم شما از سوی رهبر امضا شده بود که شما به عنوان برنده و با شال سبز بر گردن همان کاری را کردی که محکومش می‌کردی.

کار شما بیشتر  جواب دادن برای خنک کردن دل خودت بود نه جشن ساده پیروزی. بدت نمی‌آمد از گروه طرفدارانت سان ببینی تا در این نمایش قدرت خودی نشان دهی و این فرق داشت از اعتراض مخالفین که دنبال حقی بودند که بنده معتقدم اینگونه که داد و فریاد می‌کنند تضییع نشده و بیشتر از روی هیجان و بعضا از روی بغض است.

شما چندان گلی هم به سر مملکت نزدی که طلب کار هم شده‌ای. کارهای خوب شما هم اغلب زیر سایه حرکات غیرمعقولانه‌ای که انجام‌ می‌دهید از نظر پنهان می‌ماند.

آقای احمدی نژاد شما بدان اشتباهات مکررت آنقدر از اعمال نیکت بزرگتر و بیشتر بوده که این نظر منفی (اگر بدانی باید گفت این نفرت) عمومی از دولت شما ما حصل اعمال خودتان بوده و البته دردناک است که بگویم حق همین است.

به برخی نکات مثبت جنابعالی اشاره می‌کنم :

- توجه بیشتر به جایی غیر از پایتخت

- طرح سهمیه بندی سوخت که طبق برنامه باید در دولت آقای خاتمی انجام می شد

- توجه ویژه به تشکیل پایگاه‌های اطلاعاتی که می‌دانم زیر نظر مستقیم شخص شما امورش پیش می‌رود(جهت آگاهی خوانندگان عزیز عرض می‌کنم در صورت اجرای درست طرح، زمینه تشکیل دولت الکترونیک به معنی واقعی کلمه ایجاد خواهد شد. این زیر ساخت باید از بیش از 30 سال پیش ایجاد می‌شد)

اما لطفا به شاهکارهایت نگاه کن:

- رشد چند صد درصدی قیمت مسکن. چیزی نمی ‌گویم جز اشاره‌ای کوچک به آمارهای مرکز آمار که بسیار مورد توجه جنابعالی است

- بردن آبروی افرادی که سالها برای مملکت کار کرده بودند و بر حسب اتفاق و ناگهان هفته آخر انتخابات آدمهای بدی شده بودند چون از رقیب شما حمایت می‌کردند. در مورد بسیاری از این افراد شخص شما مبالغات فراوان داشتید اما بنا به دلیل ذکر شده ورقها همه برگشت.

- ایجاد فضای میلیتاری و نظامی‌گری در جامعه نظیر برخورد خشن با اوباشی که در روزهای اعتراض سفاکانه‌ترین وقایع را بین نیروی انتظامی و مردم موجب شدند تا انتقام آن برخورد را بگیرند. نظیر اتفاقات سلسبیل . در بسیاری از اعتراضات که به خشونت کشیده شد عامل اصلی درگیری‌ها قمه به‌دست‌هایی بودند که با چپاول مغازه‌ها و بانکها و برخورد فیزیکی با نیروی مقاومت و نیروی انتظامی و قرار گرفتن در دل معترضین،زمینه برخورد  آنها را با مردم فراهم آوردند.

- دشمن دانستن هر آنکس که به نحوی در پایگاه رقبای شما سکنا گزیده‌اند.

- تحریک گاه و بیگاه رقبا با گفتن برخی حرفها نظیر هاله نور و امثال هم.

- عدم توانایی در مهار تورم به گواه آماری که به اشتباه توسط بانک مرکزی(عامل موثر در تغییرات نرخ تورم) اعلام می‌شود.

- جابجایی بیش از حد در کابینه و تغییرات متعدد در چارتهای سازمانی نظیر حذف سازمان برنامه

- عدم دقت به نقدها و فضای عمومی جامعه و دروغ دانستن تحلیل منتقدین و آمارهایی که به مذاق شما خوش نمی‌آید.

- رفتار زننده در مناظرات تلویزیونی و ارائه آمارهای درست با تفسیر نادرست

- استفاده از همه امکانات در انتخابات

و ...

بنده و همه اقشار این ملت موظف به انجام وظایف خود بوده و لازم است شما را به حکم مراجع قانونی و رای ملت رئیس جمهور بدانیم. فقط امیدوار بودم طوری رفتار می‌کردید که ضمن انجام وظایف، به شما افتخار هم می‌کردیم. جای بسی تاسف است که نه تنها چنین احساسی در بنده و بسیاری دیگر ایجاد نکرده‌اید، بلکه اوضاع در حال حاضر به نحوی است که انگار کشور در حال تحمل شما و البته عده‌ای دیگر است که به ریا نقش مناجیان را بازی ‌می‌کنند.

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خلعت بانو

سلام بر تو بله اینجا نشسته بر سر هر راهی دیو دروغ و ننگ و ریاکاری در آسمان تیره نمیبینم نوری ز صبح روشن بیداری

خلعت بانو

محمد رضا پسر دختر عموی بابام و پسر دایی بابام با هزار تا خویشاوندی دیگه با منه ک در کل پسر عموحساب میشه پسرخوبیه دوسش میدارم حالا سوال اینجاس ک تو خلعتبری ها این همه دکتر معروف و سیاست مدار هست هیچکی ازم نمیپرسه همه میپرسن ببخشید شما نسبی با محمد رضا داری/ ....... چی بگم والا ایرانه دیگه

حیدر

سلام برادر چوپان! فکر نمی کنی یکم بی انصافی کردی؟ من منکر بعضی اشتباهات احمدی نژاد نیستم. ولی به نظر شما نسبت کارهای مفید احمدی نژاد به کارهای مضرشان ، واقعآ 3 به 10 هست؟ به نظر من اگه این نسبت رو برعکس یا حداقل مساوی می کردی ، منصفانه تر بود.

عصیان

سلام با یه پست طولانی درباره سنگسار و این فیلم جدید به روزم قدم رنجه بفرمائید!

سلام وبلاگت جالبه

zanzalil

ممنون از کامنتت اون داستانها 87% واقعی هستند

اسحق فتحی

[دست][دست][دست]بسیار جالب بود زنده باشید

گلدسته

سلام. نمی توان منکر برخی اشتباهات شد اما برخی مطالبی نوشتید که اشتباه که نیست، حسن هم هست.توجه به غیر پایتخت نشینان به این دلیل است که از مهاجرت به تهران کاسته شود و در همه شهر ها و روستا ها امکاناتی باشد که یک شهرنشین-در شهر کوچک- یا روستا نشین مجبور به آمدن به کلانشهر اطراف محل زندگی اش نشود. درباره رشد مسکن دولت جناب رفسنجانی را با دولت ایشان مقایسه کنید.-من دشمن جناب هاشمی نیستم!!- نیروی انتظامی دست دولت نیست و تحت نظر رهبری است. رفتار زننده در مناظرات را قبول ندارم چون چنین چیزی ندیدم.-من منتقد دولتم.- چگ.نه می توانید در آخرین پستتان بگویید چرا به مسئولین تهمت می زنید-البته توی لفافه نوشتید.-اما خودتان کارهای مسئولین را ریا بدانید؟! در ضمن، ایشان آبروی جناب هاشمی را نبردند و از اطرافیانشان صحبت کردند. اگر شما کاندیدا بودید از همه امکانات استفاده نمی کردید؟!! من که حتما می کردم.

گلدسته

سلام. برخی اشتباهات را نمی توان نادیده گرفت اما در مورد این مطلب کمی فکر کنید. منتقد دولتم و دشمن جناب هاشمی هم نیستم! توجه به شهر ها و روستا های دیگر به خاطر جلوگیری از مهاجرت به تهران است چون اگر شخصی در شهر و روستایش امکانات کافی داشته باشد احتیاجی ندارد به خاطر یک کار اداری کوچک به یکی از کلانشهر های اطراف محل زندگی اش رجوع کند و تهران را بهترین شهر با بهترین امکانات بداند.-من در شهری کوچک زندگی می کنم.- قیمت مسکن مدت هاست که راکد مانده است و بنابراین این مطلب شما صحیح نیست. آیا صحبت کردن درباره برخی آقازاده ها که همه می دانیم چه کاره هستند جرم و گناه است؟ به شخص جناب هاشمی هتاکی نشد.-پیگیر همه مناظرات بودم.- نیروهای مسلح تحت نظر رهبری هستند و شما انتظار ندئاشته باشید پس از سه هفته جنایت به معنای واقعی نیروی انتظامی کاری نکند. به شما گفتند که همین معترضین چنان بلوکی را به کمر یکی از نیروهای انتظامی که میان حامیان دو رقیب ایستاده بودند کوبیدند به گونه ای که بلوک در کمر آن مرد خرد شد؟! منتقدی که نقد سالم می کند و کارهایش قانونی است، دشمن نیست و متاسفانه شما برداشت منفی از این موضوع دارید و شاید این برد