به رنگ کالباس

فعلا ادامه مطلب " خاطرات یک مرکز آماری سابق " بماند برای بعد.

مدتی بود که اینترنت نداشتیم. نت که روبراه شد، کیبرد بی مرام از کار افتاد و این خود گواه این است که دستهای پشت پرده به دنبال مانع تراشی در روشنگری این جانب است!

چند نکته باریک تر از دسته بیل بود که باید می گفتم وگرنه بق (یا بغ) می نمودم:

- یکی از دوستان با نام مستعار بیزود! ظاهرا مزدوج شده. و چقدر ناراحتم از متاهل بی ظرفیت. زنگ می زنی جواب نمی دهد. یا می دهد اما از سر سیری. ای بی ظرفیت... ای بی ظرفیت...

- به لطف خدا و از آنجا که خدا جای حق نشسته، تمامی کشورهایی که از درگیریهای سال قبل حمایت می کردند بالاخره در کوزه افتاده و طعم قهر خدا را چشیدند. درگیریهای انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا و نکبتی که گریبان آمریکا را گرفته و از همه جالب تر انقلابهای شمال افریقا و خاورمیانه بیشتر وهم پیشگویی های نوستراداموسی پرشیا را برایم معتبرتر می نماید. و البته حالا می فهمم اصرار ر.م معروف برای در دست داشتن قدرت و نهایتا موفقیتش و شایعات جذاب سال ٢٠١٢ را. ظاهرا دوستان باید نسبت به قدرت گرفتن ایران کرنش کنند و چه کرنشی.

- باور کن دوست دارم بنویسم. نه اینکه نویسنده باشم. معتادم. به نوشتن معتادم. حتی اگر مختصر شود به یک گزارش کاری ساده. به چند سطر حساب و کتاب هم. اما چه کنم که بسته پایم.

- چند روز پیش رفته بودم مرکز آمار برای تسویه. گفتند کامپیوترت از دفتر خارج شده و نمی دانیم کجاست. آنهم دفتر پایگاه که مدعی رصد وضعیت نسبی و اقتصادی و ... چند میلیون ایرانی است. شما قضاوت کنید دفتری که نمی داند یک کامپیوتر کارمندش کجا بوده و کجا رفته (با مدیر خردسالش که از برکات این دولتند) چطور ادعای حریف شدن این تعداد فیلد و رکورد آماری را دارد؟

- رنگ کالباس هم به این دلیل که پرفروش ترین رژهای امسال گروه بنده بوده و این که حین نگارش این مطلب موجبات خنده های فراوان دوستان و اقربا شد.

/ 8 نظر / 9 بازدید
رضا

خوش آمدید. نبودی دلمان گرفت. بیا،باش، بمان...

زیتون 7

سلام وتشکر ماطرفداراسلام امام خمینی هستیم وبفرموده ایشان مصرو...وطن مانیست اسلام وطن ماست بیگانه کسی که دوست انجمن حجتیه است که سرکردگان انرادروبلاگ دیدید بحول قوه الهی نخواهیم گذاشت امروزهم فرقه مصباحیه فاطمه زهرارابشهادت برسانندواشک تمساح بریزند تفاوت ریگی بااحمدی نژاددرادم کشی چیه چرااحمدی نژاددرتسخیرلانه جاسوسی خط کثیفش راجداکردوباامام دشمنی نمود؟چراانروزاب به اسیاب دشمن نبودکارزشت اووانجمنشان حالاروضه می خونند تاشیعه بوده حامی مراجع تقلیدبوده مگرمراجع تقلیددرفتنه کثیف سال گذشته احمدی نژاد دراهانت به خانواده امام ازخانواده امام وموقعیت علمی اوحمایت نکردند مگروحیدخراسانی ومظاهری وشبیری که اعلم ترنند ازسیدحسن حمایت نکردند ادم کشی به هرشکل محکوم است چه توسط منافقین چه توسط احمدی نژادومحمدیزدی وچه مبارک وبن علی اگراحمدی نژادنامردنبود بقول قالیباف یکروزمیرفت جبهه تاحالاروزی هزارباربگوید من یک روزبه جبهه بودم مگرشهیدچمران نگفت شیپورجنگ که نواخته میشه مردازنامردمشخص میشه ؟شکرخداکه این روزهاکیهان هم باند احمدی نژادرامرتد سیاسی میداند وبهدادرابه موش تشبیه کرده است

بیزود

واما تو ...دوست کهن روزهای کهنه پا! ...که سری در معادلات داری و حسابی منطق گرا که طبعا بعید می دانم وامدار میراث قضات یکطرفه باشی! 1/در معرفتت تردید داشتن ناجوانمردی است و در شدت علاقه بی جایگزین من به تو ،شک داشتن...بی انصافی! 2/منظورم از مقدمه خروشان(!)آغازین این بود که ارتباط دادن ازدواج با ظرفیت این حقیر(که مدعی آن نبوده ام یا دست کم دیگر نیستم) حکم قضات مذکور الیه را دارد و تناسب چندانی با سوابق رفاقت های دیرپاندارد... 3/"شکم سیری در پاسخ دادن" که وا اسفا! 4/گرچه ...تنها تو نیستی که آنسوی درب های چندگانه خلوتی که به روی خودم بسته ام،به ملامتم زیر لب حرف می زنی اما... 5/"رفیق دیرینه ی گران تر از گنج من!اینجا...این سوی دور از همه...به دگر دیسی دچارم و نیازمند..." 6/...کمی با من مدارا کن...تا از این پیله پروانه ببینی!

مريم

سلام ممنون از بازدیدتون امیدوارم همیشه حق گو باشید .

علی اکبری(آج)

سلام از مطالب قشنگ ات متشكرم و از حضورت در وبلاگم هم ممنون حق يارت باد

ورود ممنوع

سلام دوست عزیز.لطف کردی که هم سر زدی هم ما رو اد کردی. وبلاگ جالب و متفاوتی داری شما هم به جمع ورود ممنوعی ها پیوستی. موفق باشی.

ابراهیم

جالب بود اگه وت داشتی یه سری هم به ما بزن