پاره دوم-عسل خامنه و خربزه گرمسار

و اما بعد...

میر حسین، با تو ام.

 اصولا چون حرفی با احمدی نژاد نداشتم تو را انتخاب کردم. قبل از اینکه بیایی روی تویی حساب کرده بودم که علائمی از تندروی نداشتی و براق شده‌بودم مبادا که آنها که خاتمی را به خاک سیاه نشاندند دور تو نباشند. دست بر قضا هم تند رفتی، هم افرادی دور و برت پیدا شدند که خاتمی رسما دست رد به سینه شان زده‌بود حتی اگر در دل امیدی به همراهی شان داشت.

و اما این وسط حکایت شیخ اصلاحات، عامل خنده و استهزاء دوست و دشمن، بی شباهت به طنز" آقای پلیس ما سه‌تا رو کجا می‌بری نیست". هنوز زمان زیادی از تندروی‌های حضرت ایشان در مقابله با منتظری و دفاع از آرمانهای امام نگذشته ایشان راه عوض کرده و اصولا چه ضعفی از این بزرگتر که در  گروهی که سالهاست شکل جدی به خود گرفته، هنوز تکلیف حد و حدودش معین نشده و در دیگش از کروبی و منتظری گرفته تا گوگوش و مریم رجوی، قصاب معروف مردم ایران، در آن می‌جوشند و در خروشند. از طرفی سروش که هر ازگاهی چکی بیخ گوش توی میرحسین میزده حالا آمده و در سبقتی عظما مواردی و بندی چند بر بیانیه شبیه تسلیمیه جنابعالی زده و سر این سفره باز، حقی و حقوقی مطالبه می‌کند که خود سالها در مسند شورایی که امروز داد انحلالش را می‌زند از بسیاری از اساتید و دانشجو و مردم (به گواه صادق عزیزم، زیبا کلام) دریغ کرده.

یادش بخیر روزی در قزوین کسی از دانشجویان از عباس عبدی پرسید: اقای عزیز که دم از رابطه با آمریکا می‌زنی چطور بیست سال پیش(آن موقع بیست سال از انقلاب می‌گذشت) رفتی و سفارتشان را تسخیر کردی و این بلبشو را راه انداختی که دوباره کاسه ماست مالی به دست، آواره این و آن دانشگاه شوی و فحش ملس بخوری؟

حضرت فرمودند: یا شیخ، اشتباه کردیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

همین!؟؟ مرد مومن هر کاری دلت خواست بکنی و حالا که ورقی به زعم خودت برگشت و سفره‌ای باز شد، محض نان به نرخ روز خوردن بگویی اشتباه کردم. خوب بگذار ماهم هرکار که دلمان خواست بکنیم و بعد از بیست سال به بیست ساله‌های آن موقع بگوییم، اشتباه شد عزیزم.

این جماعتی که پشت سر تو ایستاده پر است از این دست آدم ها. من کمتر ایرادی به رجوی‌ها و معاندین می‌گیرم. آنها از اول خط سیرشان همین بوده اما بترس از بقیه که در گذشته تند رفته‌اند و امروز هم تند می‌روند اما در جهتی معکوس.

"و نادان را نمی‌بینی جز در افراط و تفریط". بگویم این جمله از کیست یا خودت جدت را می‌شناسی؟

و مگر خودت در زمان زمامداری کسی نبودی که همه همکاری را در تشکیل حزب‌الله لبنان داشتی، و مگر در خفقان ان موقع بی تاثیر بودی(به شهادت سروشی که نفهمیدم دوست توست یا دشمنت)، و مگر در برکناری منتظری نقش اول نداشتی. مگر در لیست منافقین اولین نفر برای ترور نبودی که امروز آنان هرگونه کم شدن مویی از سر مبارک را گارانتی نموده‌اند به تلافی فلان و بهمان کار را پیشنهاد می‌کنند.

چرا ساکت بودی و حرف نزدی تا امروز در بیانیه هفدهم ناگهان پای میز مذاکره نشستی، آنهم وقتی از بزغاله و گوساله و منافق و عدو و سلم و سالم چیزی برایت نگذاشتند؟ ترسیدی نه؟ مرگ من ترسیدی؟

من که پیش خودم شرمنده شدم. گفتم فلانی بیاید کار این مملت درست شده. آمدی جانم به قربانت ولی ... با اوباما چرا؟ حیف. حیف و صد حیف.

/ 7 نظر / 10 بازدید
boy of persia

با سلام بر شما مخالف محترم و با ادب من من کامنتم را این عنوان شروع کردم چون از بس از مخالفان فحش شنیده ام که به قول خود شما فحش دانی ام پر شده است !!! آقای آرش حجازی طبق اعلام وزارت امور خارجه انگلیس و شخص او از دهم یا دوازدهم خرداد ویزای خود را گرفته بوده است و از طرفی اگر فیلم قاتل ندا آقاسلطان را دیده باشید او مدام می گوید که من نمی خواستم او را بکشم و وقتی که آرش حجازی می گوید او را ولش کنید دلیلش این بود که همه مدارک شناسایی وی را گرفته بودند ( مدارک شناسایی قاتل خانم آقا سلطان در اینترنت موجود است ) و در هر جای دنیا با کوچکترین مدرک شناسایی می توان صاحب مدارک را شناسایی کرد اما در ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به هر حال موفق و سربلند باش و تا همیشه این ادب خود را حفظ کن

boy of persia

سلام اساسی ترین مشکل شما و امثال شما اینه که در برابر انتقاد و حرف مخالف طاقت نمی آرید و در مقابل حرف اونا چون جوابی ندارید بدید و نمی تونید مدرکی برای برتری خود ارائه کنید بی بی سی و سی ان ان و امثال آنها را برانداز می نامید. اصالت جنبش ما هم به همین است که از شماها و رییس های شما انتقاد می کنیم و چون مدرکی برای برتری خودتون ندارید و نمی تونید از خودتون دفاع کنید به ما هزاران لقب می دید. موفق باشید

boy of persia

باز هم سلام فکر کنم یه خورده تند رفتم و... به هر حال دوست من فکر کنم اگر تا ابد هم ما به این بحث ادامه بدهیم سرانجامی نخواهد داشت و شاید توی دلت بگی که این کم آورد اما من برای عقاید خودم یک سری استدلال دارم و تو هم برای عقاید یک سری استدلال ها داری که بر هم اثر می گذارند و باعث می شود تا این بحث به ثمر نرسد. از اینکه این چند وقت باهات هم صحبت بودم خیلی خوشحال شدم چون خیلی با ادب بودی و معنای واقعی جمله ادب مرد به ز دولت اوست رو در تو دیدم. در پناه خدای متعال. خدانگهدار.

یک ایرانی

سلام دوست عزیز مطلب قبلیت فوق العاده عالی بود و خیلی خوشم اومد با اجازت برای دانشگاه (حالا مهم نیست چه قسمتی) می خوام استفاده کنم...البته منتظر اجازت میمونم!! تشبیه اینکه خربزه و عسل اونهم گرمسار و خامنه -دکتر و مهندس-برای در آوردن پدر مملکت و... خیلی عالی بود!!!! -فقط یه موردی...با این که بی رودرباسی حالم از احمدی نژاد به هم میخوره ولی در بعضی موارد خودم رو جای اون میذارم و فکر میکنم...ببین دوست من...چرا خودتو جای میرحسین نمی ذاری؟خدا شاهده یه نموره سبزم (اونم برای فرار از احمدی!) اما همون یه نموره چون واقعا اعتقاد به تقلب ندارم...چون توی شهرستان ها کار کردم حتی نقطه صفر مرزی...با این تفاسیر لطفا انگ یا فحش به بنده نزنید..داشتم میگفتم...دیگه میر حسین باید با چه زبونی راه خودشو از منافقین و...جدا کنه؟شاید این جماعت با تمام وجود به تقلب ایمان دارن...نباید براشون استدلال اورد ؟ شفاف سازی یا چوب چماق؟چرا خودتو جای میر حسین نمیذاری؟میرحسین باور قلبی به تقلب داره (کم از احمدی نژاد هم رذلیت ندیدم) حالا مجموعه کارها و حوادث بعد و قبل انتخابات واقعا جای شبهه نذاشته برای این جماعت....شما اگر خودتو جای میر حسین

بی نشان

متن روان و قشنگی نوشته بودین.به نظرم منصفانه بود به دور از کینه ورزی و بر مبنای حقیقت ان شا الله موفق باشید

نوا

دوست عزیز از نوشته ات حس میکنم که دلت برای این جناح و اون جناح نسوخته . نگران سرزمین و مردمون هستی . تحسین ات میکنم و ایکاش صرفنظر از نقدهایی که مینویسی راهکار هم ارایه میکردی. به نظر من جنبش سبز مردم ایران یه راهکار برای رهایی این سرزمین از جور دیکتاتورهایی است که اتفاقا راحت هم به قدرت می رسند

و

چه ابلهی هستی تو