گله گرگ دریده

به نام خدا

- پرشن بلاگ بعد از 12 سال میزبانی از بنده این بار با یک ماه قطعی و بعد حذف حدود دوسال از مطالب وبلاگ بدجوری دلم را شکست. از همه بدتر اینکه آدرسهای ایمیلی که برای پشتیبانی گذاشته اصلن درست نیستند و جی میل ایراد می گیرد. کمی کم میل شدم اما رها شدن در کارم نیست.

- دیدم اینطور نمی شود. هر چقدر عجز و لابه می کنم که شرایط مهیا شود برای سفر زیارتی به مشهد، باز هم توفیق نمی شود. این بار با هزار بدبختی یک سفر نیم روزه جور کردیم و رفتیم. استخوانی سبک کردیم و برگشتیم.

- این دو هفته همچنان اخبار وحشتناک آزار و مرگ کودکان و حتی نوزادان را می شنویم. به کجا می رویم؟ چه با خود کرده ایم؟ خدا بر ما رحم کند. از عاقبت امورمان می ترسم. از این همه انحراف که بر انسان مسلط شده. از زندگی رو به قهقرا و از مصیبتها و بلاهای مداوم و روز افزون.

" ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت ایدی الناس". اگر اینها ادا نباشد، جز حضور نورانی تو ای حضرت آقا دوایی ندارند. دست ما رعیت و مردم از همه چیز کوتاه شده و جز شما امید و پناهی نداریم. ترس بر همه زندگی سایه انداخته، گله ای گرگ دریده و از هم مضمحل شده ایم. بیا و دستگیرمان باش. العجل العجل العجل، یا مولای یا صاحب الزمان عج.

-  

/ 0 نظر / 40 بازدید